You are currently viewing Szkolenie Autocad Radom

Szkolenie Autocad Radom

Szkolenie Autocad Radom powstało z myślą o wszystkich, którzy niezależnie od powodu potrzebują opanować korzystanie z Autocada. Z uwagi na rosnące potrzeby rynku pracy w Polsce postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę szkoleniową wprowadzając nową lokalizację.

Nasza firma proponuje Państwu szkolenie Autocad Radom. Przeprowadzamy kursy dla nowych i dla doświadczonych użytkowników. Dostosowujemy treść szkolenia do potrzeb rynkowych szczególnych dla Radomia i okolic, tak by osoby szkolone zostały jak najlepiej przygotowane do pracy. Każde szkolenia najpierw zaczynamy od określenia potrzeb kursantów. Dzięki temu kursanci od razu mogą wykorzystać Autocada w swojej pracy.

Szkolenie Autocad Radom – poziomy zaawansowania:

podstawowy wprowadzenie do programu i obsługę jego elementarnych funkcji. Każdego możemy wprowadzić w środowisko Autocad, zapoznać z programem i pokazać podstawy pracy z grafiką projektową. Ci którzy ukończą ten poziom szkolenia są gotowi na sprawne wykorzystanie podstawowych możliwości programu.
– średnio-zaawansowany – dedykowany dla użytkowników Autocad, którzy znają już program. Dla takich, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę i umiejętności w kierunku profesjonalizmu.
zaawansowany – skierowane są do użytkowników Autocad, którzy opanowali podstawy na naszych kursach lub samodzielnie pracują z grafiką i znają podstawy. Ten poziom systematyzuje wiedzę, optymalizuje czas pracy. Wprowadza poziom profesjonalny, aby kursant mógł w pełni sprawnie korzystać z programu Autocad, również przy współpracy z innymi programami.

Każdy poziom szkolenia możemy realizować w sposób dowolny z poniższych:

Szkolenie Autocad RadomINDYWIDUALNIE –  Zakładające naukę „uczeń – instruktor”.
MAŁE GDUPY – Dostosowane do potrzeb osób biorących udział w szkoleniu.
DUŻE GRUPY – Najczęściej przeprowadzane w firmach, ze szczególnym naciskiem na zakres materiału codziennej pracy.
BARDZO DUŻE GRUPY/WYKŁAD – Dla instytucji i dużych firm. Oczywiście zawsze zgodnie z potrzebami grupy szkolonej.
ONLINE – czyli z wykorzystaniem łącza internetowego. Praktyczne dzięki współdzieleniu pulpitu i analizę działań przez osobę szkolącą.

Nie musisz spędzać długich godzin na samodzielnych próbach nauki, często obarczonych powtarzanymi błędami. Możesz wybrać nasz Autocad kurs od podstaw skorzystać z naszej wiedzy i bogatego doświadczenia.


Polecamy też pozostałe nasze kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.

Kursy z AutocadaKontakt:
Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-autocad.pl
www.kurs-autocad.pl