Szkolenia CAD

Szkolenia CAD dedykowane są każdemu użytkownikowi Autocada, niezależnie od jego wersji. Każdy, kto chce naprawdę poznać pełne możliwości programu, tak aby praca stałą się przyjemnością i satysfakcją jest u nas mile widziany. Nasze szkolenia przygotowane są dla firm, osób prywatnych, studentów. Uczestnicy naszych kursów zaopatrzeni są w autorskie materiały szkoleniowe, często autentyczne projekty naszych współpracowników. Otrzymują również bogatą bazę ćwiczeń praktycznych, Ponadto przysługuje im pierwszeństwo w wykupieniu poszkoleniowych kursów tematycznych , warsztatów i konsultacji.

Szkolenia CAD - metoda prowadzenia kursów

Pracujemy z uczestnikami indywidualnymi, jak również z grupami różnej liczebności. W stopce znajdziecie Państwo podsumowanie trybów szkolenia.

W celu przygotowania optymalnego planu szkolenia, dla każdego z poziomów zaawansowania przed rozpoczęciem kursu proponujemy rozmowę, lub wypełnienie formularza z kilku pytań. Następnie wspólnie z uczestnikiem szkolenia CAD ustalamy czego potrzebuje i jaki jest jego aktualny stan wiedzy. W efekcie pozwala nam to na określenie poziomu zaawansowania wszystkich uczestników kursu, tak aby program szkolenia miał charakter indywidualny, jak również dostosować plan kursu dla szkoleń indywidualnych. Ponadto pozawala to na dobranie możliwie najbardziej właściwego instruktora.

Szkolenie CAD

Zalety szkolenia CAD

 • profesjonalni skzoleniowcy, z wieloletnią praktyką
 • bogaty zasób ćwiczeń i przykładów
 • materiały udostępnione przez zawodowych inżynieró i projektantów
 • uporządkowana i przydatna wiedza
 • możliwość uzyskania certyfikatu
 • wydanie zaświadczenia o przebyciu kursów
 • wygoda, oszczędność i wiele dogodnych trybów, jak również terminów

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie,
u klienta lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo -  szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook

Chcecie poznać Autocad? Poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności? Usprawnić wykonywaną pracę i poznać trójwymiarową narzędzia tworzenia projektów w Autocadzie?

Zapraszamy na nasze kursy i warsztaty. Jesteśmy profesjonalną firmą, z wieloletnim doświadczeniem na rynku szkoleń. Obracamy się w środowisku różnych branż, szkolimy osoby na różnych stanowiskach, a także prywatnych użytkowników. Stawiamy na praktykę i przydatną wiedzę, aby zyskać profesjonalizm w pracy z Autocad. Po szkoleniach nasi kursanci są pewni i spokojni w wykonywaniu pracy, wykorzystują sprawnie możliwości Cada.

Szkolenia Cad – opcje kursów.

Aby jak najlepiej dobrać program przed rozpoczęciem szkolenia weryfikujemy poziom zaawansowania uczestników. Proponujemy wspólną pracę bądź krótki quiz.

Szkolenie Cad podzieliliśmy na trzy poziomy zaawansowania.Szkolenia Cad

 1. Podstawowy. Poziom, na którym uczestnicy poznają się z Autocadem. Rozpoczynamy od wprowadzenia, zapoznajemy z menu i dostosowaniem opcji dla siebie. Pokazujemy podstawowe możliwości, tj. rysowanie i modyfikowanie obiektów, warstwy, bloki, zagadnienia dotyczące wymiarowania, przygotowanie do wydruku i sam wydruk.

Uczestnicy po tym kursie samodzielnie posługują się programem.

 1. Średnio-zaawansowany. Poziom dedykowany użytkownikom Autocada, którzy znają już program i jego podstawowe możliwości. Chcą poszerzyć i ugruntować wiedzę, nabrać pewności w działaniu, a także chcą poznać nowe możliwości.

Uczestnicy są sprawnymi i pewnymi użytkownikami, są też gotowi do wprowadzenia na poziom zaawansowany.

 1. Poziom zaawansowany. To poziom dla biegłych i sprawnych użytkowników Autocada. Poziom ten skupia się wokół możliwości jakie daję trójwymiarowa rzeczywistość do tworzenia projektów.

Po tym szkoleniu jesteście Państwo w pełni profesjonalnymi użytkownikami programu.

Szkolenia Cad organizujemy w kilku formach:

 • Indywidualnie
 • Małych, średnich i dużych grup
 • Wykładów
 • Online

Jeśli Państwa potrzeby są niestandardowe i na przykład chcielibyście Państwo zorganizować szkolenie z danej części Autocada, z wykorzystaniem przykładów z codziennej pracy uczestników – mamy już takie doświadczenia. Szkolimy w dogodnych lokalizacjach i terminach, również w weekendy i popołudniami.


Polecamy też pozostałe nasze  kursy: ExcelPhotoshopCorel Mac.

Kursy z AutocadaZapraszamy do kontaktu:
Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-autocad.pl
www.kurs-autocad.pl