Kurs Autocad Warszawa tanio

Kurs Autocad Warszawa tanio

Nie od dziś wiadomo iż w pracy projektanta program Autocad  jest niezbędny Program oferuje szeroka gamę funkcji począwszy od tworzenia szkiców i rysunków  do projektowania koncepcyjnego ,program AutoCAD jest wszystkim, czego potrzebują Państwo do dokumentowania, opracowywania, wizualizacji oraz udostępniania swoich twórczych pomysłów. Dzięki naszemu szkoleniu Kurs Autocad Warszawa tanio będą w stanie Państwo poznać oraz opanować niezbędne i kluczowe dla Państwa elementy programu Autocad.

Oferta

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Prowadzimy kursy dla poczatkujących, średniozaawansowanych oraz zaawansowanych użytkowników. Dzięki rozmowie wstępnej z naszym pracownikiem jesteśmy w stanie określić na jakim znajdują się Państwo poziomie co pozwoli nam dobrać optymalny program nauczania dla Państwa.

Forma szkoleń:

Oferujemy różne formy szkoleń między innymiKurs Autocad Warszawa tanio

  • Indywidualne Szkolenie odbywające się na zasadzie „nauczyciel-uczeń”.
  • Małe grupy. Dla grup kilkuosobowych.
  • Duże grupy. Najczęściej realizowana w średnich firmach.
  • Bardzo duże grupy/wykład. Dedykowana dla instytucji oraz bardzo dużych firm.
  • Zdalna praca użytkownika z osobą prowadzącą kurs, dzięki nowym technologiom. Swoją optymalizację zyskuje dzięki współdzieleniu pulpitu.

Okres ochronny

Jako jedyna firma na Polskim rynku udzielamy naszym kursantom 30-o dniowy okres wsparcia „technicznego” po zakończeniu kursu, podczas którego to uczestnicy za pomocą wiadomości e-mail bądź telefonicznie mogą kontaktować się z naszą kadrą szkoleniową w razie trudności z materiałem. Nasi szkoleniowcy postarają się dokładnie opisać problem i pomóc go rozwiązać*.

Miejsce Szkolenia

Skupiamy przede wszystkim na komforcie i przyjaznej atmosferze podczas szkoleń. Wierzymy iż praca w przyjaznym otoczeniu sprzyja procesowi nauczania. Dla tego też szkolenia mogą zostać zorganizowane w siedzibie naszej firmy lecz istnieje także możliwość zorganizowania szkolenia w wyznaczonym przez Państwa miejscu.

Każdy z uczestników otrzyma spersonalizowany dyplom potwierdzający ukończenie kursu.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych szkoleń Kurs Autocad Warszawa tanio Kurs Autocad Warszawa tanio Kurs Autocad Warszawa tanio

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego

603377273 – Grzegorz Sobótka
Mail: biuro@kurs-excel.pl

*Pomoc prowadzona jest w formie pomocy przy rozwiązywaniu problemu, nie w formie całkowitego rozwiązania problemu