You are currently viewing Kurs Autocad Warszawa – certyfikat

Kurs Autocad Warszawa – certyfikat

Autocad to bardzo przydatny program projektowy dostępny z wieloma ciekawymi nakładkami, które dodatkowo ułatwiają pracę. Żeby  w pełni korzystać z Autocada potrzebna jest stosowna wiedza i potwierdzenie w formie certyfikatu. Dlatego zapraszamy na nasz kurs Autocad Warszawa – certyfikat otrzymasz po zakończeniu szkolenia.
Nie musisz spędzać długich godzin na samodzielnych próbach nauki, często obarczonych powtarzanymi błędami. Możesz wybrać nasz program na kurs Autocad, skorzystać z naszej wiedzy i bogatego doświadczenia. Kursy prowadzimy w miłej atmosferze i przystępnej formie, starając się znaleźć dostatek czasu dla każdego uczestnika kursów, aby odpowiedzieć na nurtujące go pytania. Po zakończeniu kursów  proponujemy test końcowy. Po jego pomyślnym zdaniu otrzymujesz certyfikat. Jeśli dyplom nie jest potrzebny, możemy wystawić zaświadczenie o przebyciu kursu.


Pokażemy Ci interesujące funkcje programu,
które będą przydatne w Twoim zawodzenie.


Kursy prowadzimy w naszej Warszawskiej siedzibie, u klientów, lub w dogodnych lokalizacjach, które wcześniej uzgadniamy z klientem. W celu dostosowania programu szkolenia do indywidualnych umiejętności uczestników przed rozpoczęciem proponujemy spotkanie, na którym możemy poznać Wasze wymagania i możliwości.

Kurs Autocad Warszawa – certyfikat

Przed rozpoczęciem kursu sugerujemy przeprowadzenie rozmowy. Dzięki temu możemy określić możliwości i potrzeby klientów. Na tej podstawie dobierzemy odpowiedni program kursu, który dodatkowo może być modyfikowany na bieżąco w trakcie zajęć, zależnie od chęci i postępów osób szkolonych. Certyfikat wydajemy po pozytywnym ukończeniu kursu i wykonaniu projektu końcowego.

indywidualne – idealne dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które chcą Kurs Autocad Warszawa - certyfikatwprowadzić rozwiązania podnoszące efektywność. Taki typ szkolenia pozwala na sprawne przyswojenie wiedzy i koncentrację na potrzebach danej osoby szkolonej.
grupy – dla małych grup, a także wykłady dla wielu osób. Ten system szkoleń polecamy firmom, które zatrudniają większą liczbę pracowników i chcą podnieść ich kwalifikacje, jednocześnie i skutecznie.
Online – dla małych grup i do kursów indywidualnych. Ta metoda daje możliwość nauki na wykonywanych konkretnych projektach, przy współdzieleniu monitora ze szkoleniowcem. Porady przy użyciu bezpośredniego połączenia z Twoim komputerem.

Oferowane przez nas kursy dostosowane są do indywidualnych potrzeb osób szkolonych. Inwestycje tego typu szybko przynoszą wymierne korzyści. Zespoły pracują efektywniej, gdy wszyscy znają oprogramowanie i posługują się nim sprawnie. Pojedyncze osoby na co dzień korzystające w swojej pracy z programu Autocad mają lepszą efektywność.

Polecamy pozostałe nasze  kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.

Kursy z AutocadaZapraszamy do kontaktu:
Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-autocad.pl
www.kurs-autocad.pl