Kurs Autocad Kraków 2016

Kurs Autocad Kraków 2016 to szkolenie przygotowane z myślą o krakowskim rynku projektowym, który jest jednym na najbardziej efektywnych w Polsce. Stworzyliśmy cykl profesjonalnych kursów,  które pozwolą Państwu podnieść kompetencje zawodowe, poszerzyć wiedzę, wzbogacić doświadczenia, a przede wszystkim oszczędzić czas.

Kurs Autocad Kraków 2016 jest ofertą dla wszystkich, którzy chcą więcej.

Ze względu na duże zróżnicowanie Państwa umiejętności przygotowaliśmy trzy poziomy zaawansowania kursu.

  1. Stopień wprowadzający w świat Autocada, czyli stopień podstawowy. Przysłowiowe A dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z Autocadem.

Kurs wprowadza w środowisko programu, zaznajamia i uczy podstawowych narzędzi i funkcji programu.

Uczestnicy tworzą swój pierwszy projekt, ucząc się podstawowej wierzy teoretycznej praz opanowując podstawowe możliwości programu, tak aby widzieć swoją pracę i postępy. Kurs kończy się wydrukiem swojego projektu.

  1. Stopień bliższy profesjonalizmowi, to stopień średnio-zaawansowany. Dedykowany użytkownikom Autocada, którzy chcą się rozwijać.

Kurs rozszerza możliwości znanych już narzędzi i opcji, wprowadza w bardziej zaawansowane funkcje Autocada i przygotowuje do pracy z wykorzystaniem profesjonalnych możliwości Autocada.

  1. Stopień zaawansowany, to kurs dla profesjonalistów, dla których Autocad nie ma tajemnic.

Kurs skupia się wokół środowiska trójwymiarowego, tworzymy projekty w trójwymiarze, modyfikujemy, pracujemy z nowościami i zewnętrznymi aplikacjami.

Aby jak najlepiej dobrać materiał szkoleniowy do możliwości uczestników kursu przed rozpoczęciem organizujemy wspólną pracę, rozmowę lub krótki test. Tak, aby każdy uczestnik czuł, że ten stopień jest dla niego najbardziej odpowiedni.

Kurs Autocad Kraków 2016 organizowany jest w poniższych formach:

  1. Dla jednego uczestnika.
  2. W małych grupach. Dla grup kilku osobowych.
  3. W dużych grupach. Dla kilkunastu uczestników.
  4. W bardzo dużych grupach/forma wykładu. Dla grup kilkudziesięciu osób.
  5. Zdalna forma szkolenia.

Kursy organizowane są dla firm, osób prywatnych, studentów.

Jesteśmy dynamiczną firmą z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu ekspertów, stawiamy na profesjonalizm i przyjazną atmosferę, ponieważ w takiej nauka to czysta przyjemność, a zdobyta wiedza i umiejętności dają prawdziwą satysfakcje.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-autocad.pl

www.kurs-autocad.pl