Korepetycje Autocad

S Partners jest jedną z czołowych firm szkoleniowych, prowadzących szkolenia w szerokim spektrum. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kursy zarówno z użytkowania MS Office, jak i programów graficznych i obsługi systemów operacyjnych. Prowadzimy również kursy jako korepetycje Autocad. W przyjaznej bezstresowej formie przepracujemy kłopotliwe dla kursanta elementy i zrobimy ciekawe ćwiczenia. Jeśli natomiast kursant ma do wykonania własny projekt - nasi instruktorzy chętnie w trakcie zajęć pomogą w jego realizacji, naprowadzą na rozwiązania, a także opowiedzą o narzędziach przydatnych pod kątem danej tematyki projektu.

Jak prowadzimy korepetycje Autocad?

Przede wszystkim dbamy o to, by kursant nie czuł się zestresowany. Jesteśmy otwarci na propozycje tematów do omówienia, na projekty autorskie kursantów, jak również na dyskusję w trakcie zajęć. Korepetycje Autocad nie są standardowymi lekcjami, ani korepetycjami w takim znaczeniu w jakim zwykle się kojarzą. Mamy za zadanie omówić w rozwiązaniu problemów z obsługą programu, podpowiedzieć rozwiązania, ale przede wszystkim zachęcić kursanta do aktywnych poszukiwań najkrótszych i najefektywniejszych dróg do celu. Wszelkie ćwiczenia praktyczne i mini projekty po każdym boku tematycznym znakomicie sprawdzają się jako utrwalanie wiedzy. Przy czym warto pamiętać, ze wszystko wykonywane jest razem z instruktorem. Dopiero jeśli kursant chce pracować zupełnie samodzielnie ma taką możliwość. Zawsze może zmierzyć się sam z omawianym zagadnieniem i sprawdzić ile już potrafi. Wtedy instruktor pozostaje do dyspozycji, ale stara się unikać ingerencji w wykonywanie ćwiczenia.

 • Wstępne omówienie progamu AutoCAD
 • Porządkowanie i powtórzenie posiadanej wiedzy
 • Uzupełnienie informacji
 • Szczegółowe przerobienie elementów do doszkolenia
 • Praca z projektami
 • Ćwiczenia, jak również mini projekty i pomoc w tworzeniu notatek
 • Podsumowanie
Korepetycje Autocad

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie,
u klienta lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo -  szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook

Korepetycje Autocad

Autocad jest narzędziem graficznym, które nadeszło z pomocą w żmudnej pracy architektów i konstruktorów. Znacznie usprawniło pracę i skróciło jej czas. Jest to niezwykle przydatny program  oferujący  wiele ciekawych nakładek, które dodatkowo ułatwiają pracę. Żeby  w pełni wykorzystać z Autocada potrzebna jest stosowna wiedza.
Nie musisz spędzać długich godzin na samodzielnych próbach nauki, często obarczonych powtarzanymi błędami. Jeżeli zdecydujesz się na nasz program szkoleń „korepetycje Autocad” otrzymasz w zamian  naszą obszerną wiedzę i bogate doświadczenie. Dzięki szczegółowej rozmowie wstępnej przeprowadzonej przez naszych pracowników będziemy w stanie określić poziom zaawansowania na jakim Państwo się znajdujecie a co za tym idzie dobrać program szkoleniowy dostosowany do Państwa potrzeb.

Oferujemy 5 różnych form szkolenia

 • Indywidualna. Dla jednej osoby.
 • W małych grupach. Dla kilku osób.
 • W dużych grupach. Dla kilkunastu osób.
 • W bardzo dużych grupach/forma wykładu. Dla kilkudziesięciu osób.
 • Zdalna forma.

Nasza oferta kursów Autocad obejmuje 3 poziomy:

 • Szkolenia podstawowe. Szkolenia podstawowe są skierowane do osób z małym doświadczeniem lub bez doświadczenia w korzystaniu z programu Autocad.
 • Szkolenia średniozaawansowane. Kursy te przewidujemy dla osób korzystających z programu Autocad od jakiegoś czasu. W przypadku zainteresowania tym kursem najpierw przeprowadzamy rozmowę lub test pozycjonujący kandydata na szkolenie.
 • Szkolenia zaawansowane. Kursy przewidziane dla osób sprawienie poruszających się po Autocad i potrzebujących pogłębienia swojej wiedzy lub ugruntowania jej.

Po ukończeniu szkolenia jeżeli zajdzie taka potrzeba gwarantujemy państwo 30-o dniowy Okres pomocy, tzw „technicznej”, podczas którego nasz prowadzący odpowie na napotkany przez Państwa Problem. Mogą kontaktować się z nim mailowo lub telefonicznie, we wszystkich kwestiach dot. praktycznego wykorzystania wiedzy zdobytej podczas szkolenia*.

Każdy z uczestników naszego szkolenia otrzyma spersonalizowany dyplom świadczący o ukończeniu naszego szkolenia

Wybór miejsca w którym zostanie zorganizowane szkolenie zależy od Państwa, może to być wyznaczone przez państwa miejsce bądź też w siedzibie naszej firmy. Stawiamy na przyjazną atmosferę oraz komfort w trakcie szkolenia, ponieważ wierzymy że sprzyja to korzystnie w trakcie procesu nauczania


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniowąkorepetycje Autocad korepetycje Autocadkorepetycje Autocad

Zachęcamy do kontaktu
603377273 – Grzegorz Sobótka
Mail: 
biuro@kurs-autocad.pl