Szkolenie AutoCAD Warszawa

Rynek kursów w stolicy proponuje przynajmniej kilka różnych sposobów szkolenia. W grupach o różnej liczebności, na warsztatach, na zajęciach tematycznych, dla początkujących, ale też dla zaawansowanych. Szkolenie AutoCAD Warszawa też ma do zaproponowania, podobnie jak inne miasta Polski, gdzie szkolimy. Pomysł na szkolenie AutoCAD Warszawa powstał jako optymalna kombinacja oferty dla użytkowników na każdym poziomie zaawansowania. Połączyliśmy zapotrzebowanie rynku pracy metropolii z najlepszym możliwym trybem nauki, czyli instruktor - uczeń. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, usprawnić wykonywaną pracę, a przede wszystkim poznać komputerowe projektowanie 3D.

Jesteśmy profesjonalną firmą, z wieloletnim doświadczeniem. Szkolimy osoby na różnych stanowiskach i z różnych branż. Chcemy, aby nasi kursanci byli pewni i spokojni w swojej pracy, korzystając z uzyskanej na kursach wiedzy i umiejętności. Kursy AutoCAD Warszawa to szkolenie zawsze przygotowane indywidualnie dla uczestnika. Aby jak najlepiej dobrać program przed rozpoczęciem szkolenia weryfikujemy poziom zaawansowania uczestników.

Na czym polega szkolenie AutoCAD Warszawa?

Jest to kurs przeznaczony dla osób, które cenią sobie czas i uwagę instruktora, jak również maksymalne wykorzystanie koncentracji. Szkolenie z programu AutoCAD uwzględniaja w podstawie - a ten wariant jest najczęściej wybierany - obejmuje zakres najczęściej spotykanych zagadnień w pracy zawodowej na terenie Warszawy. Obejmuje również możliwość nauki online, warsztatów i zajęć tematycznych ukierunkowanych na zagadnienia interesujące kursanta.

Szkolenie AutoCAD Warszawa

Tryb indywidualny zapewnia niezakłócony tok nauki, pełnię uwagi instruktora i ucznia, a ponadto pracę w środowisku współpracowników. Daje to dużą swobodę zadawania pytań na temat zagadnień zawodowych. Możemy również pracować indywidualnie z kursantem, np. w naszej sali szkoleniowej. Możliwe jest ćwiczenie i budowanie własnych projektów kursanta, a także dostosowanie do wybitnie subiektywnego tempa pracy i nauki. Mamy doświadczonych i cierpliwych szkoleniowców, któzy pamiętają własne początki, więc niczemu się nie dziwią.

Co obejmuje szkolenie AutoCAD Warszawa?

  • Pracę na profesjonalnych materiałach
  • Dogodne terminy i lokalizacje
  • Realizcję programu z możłiwością pracy na materiałach kursanta
  • Tok i tempo nauki dostosowane do kursanta
  • Możliwość konsultacji w trakcie zajęć
  • Uzyskanie certyfikatu lub zaświadczenia o przebyciu kursu

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook