Autodesk Inventor kurs

Oferta kursów z grafiki komputerowej na rynku krajowym jest istotnie zróżnicowana pod różnymi względami. Mamy do czynienia z kryterium zakresu materiału, terminami, rodzajem trybów, lokalizacji itp. Jednak przede wszystkim: cen. Dlatego postanowiliśmy wyróżnić nasze kursy w tym właśnie kryterium, czyli atrakcyjnością cenową. Zapisując się na nasz Autodesk Inventor kurs cena jest dla kurantów jednym z największych atutów. Szkolenie jest dostosowane do Państwa możliwości finansowych, a koszty ustalane każdorazowo indywidualnie, również z możliwością rozbicia na raty przy niektórych zakresach materiału.

 

Autodesk Inventor kurs przeznaczony jest dla użytkowników początkujących, również studentów kierunków inżynierskich czy pracowników branży projektowej. Koncentrujemy się na przekazaniu podstaw, które pozwolą kursantowi na dalszą samodzielną i skuteczną pracę w programie. Przede wszystkim dbamy, by kursant nie czuł się zestresowany. Wszelkie ćwiczenia praktyczne i mini projekty wykonywane po każdym bloku tematycznym znakomicie sprawdzają się jako utrwalanie wiedzy. Ponadto mogą już posłużyć kursantowi, np. jako prace do dokumentów aplikacyjnych lub portfolio. Warto pamiętać, że wszystko wykonywane jest razem z instruktorem. Dopiero jeśli kursant chce pracować zupełnie samodzielnie ma taką możliwość. Zawsze może zmierzyć się sam z omawianym zagadnieniem i sprawdzić ile już potrafi. Wtedy instruktor pozostaje do dyspozycji, ale stara się unikać ingerencji w wykonywanie ćwiczenia. Uczymy krok po kroku, przekazując usystematyzowaną i przydatną wiedzę. Dzielimy program na bloki tematyczne, jednak w razie potrzeby możemy w trakcie zajęć modyfikować plan lekcji.

Nasz Autodesk Inventor kurs to?

Kompetentni i cierpliwi instruktorzy z bogatym doświadczeniem.

 • Kursy jedno i kilkudniowe
 • Szkolenia w Warszawie i największych miastach Polski, np. Kraków, Radom, Łódź, Wrocław, Katowice.
 • Elastyczność terminowa – szkolimy również weekendowo, popołudniami i wieczorami.
 • Bezstresowa atmosfera
 • Przydatna i usystematyzowana wiedza, dodatkowo utrwalana praktycznymi ćwiczeniami
 • Szkolenia indywidualne i dla różnej wielkości grup. Również online
 • Czas trwania szkolenia dostosowany do Państwa możliwości

To przede wszystkim podstawy projektowania

Autodesk Inventor kurs
 • Dodatkowo możemy pomóc w przygotowaniu profesjonalnego portfolio
 • rozwiązać problemy na warsztatach lub stworzyć ciekawe projekty do złożenia w dokumentach aplikacyjnych
 • Zachęcamy do przejścia testu końcowego i złożenia krótkiego projektu zaliczeniowego, abyśmy mogli z radością WRĘCZYĆ KURSANTOWI SPERSONALIZOWANY CERTYFIKAT

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie,
u klienta lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo -  szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook

Autodesk Inventor – to pakiet oprogramowania służący do projektowania 2D i 3D. Pozwala na tworzenie pschematów elementów mechanicznych, tworzenie dokumentacji i symulacji produktów. Umożliwia również dostosowanie gotowej dokumentacji do wymaganych standardów, utworzenie tabliczek i ramek rysunkowych, a także stylów opisu dokumentacji. Pozwala też na tworzenie dokumentacji dla części i całości zespołów elementów. Jak również na nanoszenie wymiarów i tworzenie numeracji pozycji oraz spisu części. Rzutowanie, wyrwania, szczegóły, przekroje. Tylko niektóre z funkcji których omówieniem zajmie się szkoleniowiec prowadzący Autodesk Inventor kurs.

Z powodu dużych wymagań rynku nasz Autodesk Inventor kurs obejmuje wszystkie etapy pracy projektanta: od modelowania, przez adaptacyjne projektowanie zespołów, kończąc na automatycznym generowaniu dokumentacji i prezentacji. Nasi instruktorzy w uporządkowany i przystępny sposób zapoznają kursanta z interfejsem programu, metodyką pracy i środowiskiem szkicowania 2D i 3D. Omawiają między innymi modelowanie, import szkicu z AUTOCAD, modyfikacje swobody węzłów, tworzenie instrukcji montażu i zapis, w tym do pliku wideo. Tworzenie elementów i ich wzorów, szablonów. Razem z kursantem tworzą rysunki wykonawcze w oparciu o projekt. Również rysunki złożeniowe i poglądowe, rzuty, filmy instruktażowe, dokumentacje montażową itp.

Dlaczego nasz Autodesk Inventor kurs?Autodesk Inventor kurs

 • Szkoleniowcy z bogatym doświadczeniem szkolą efektywnie i w miłej atmosferze, a zatem sprawnie.
 • W największych miastach np.: Warszawa, Łódź, Kraków, Radom, Wrocław, Lublin, Rawa Mazowiecka.
 • Przede wszystkim dopasowany do potrzeb. Na podstawie rozmowy wstępnej dobieramy odpowiedni program zajęć, z możliwością bieżącej modyfikacji.
 • 3 poziomy szkolenia: podstawowy, średnio-zaawansowany, zaawansowany.
 • Wiele trybów szkolenia: indywidualne, w różnej liczebności grupach, wykłady i prezentacje.
 • Kursy prowadzimy w naszej Warszawskiej siedzibie, u klienta lub w uzgodnionej lokalizacji.
 • Elastyczność zakresowa, terminowa i lokalizacyjnaSzkolimy też popołudniami i weekendowo.
 • Możliwość szkolenia on-line.
 • Na koniec kursu jest możliwy test, a jego pozytywne przejście kończy się uzyskaniem certyfikatu.

Stawiamy na przydatną i usystematyzowaną wiedzę.
Utrwalamy ja praktycznymi ćwiczeniami i ciekawymi przykładami.
Dodatkowo nasz Autodesk Inventor kurs to przyjemność i efektywność nauki,
oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy.


Polecamy pozostałe kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.

Kursy z AutocadaKONTAKT

Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-autocad.pl
www.kurs-autocad.pl