You are currently viewing Autocad szkolenia Kraków

Autocad szkolenia Kraków

Autocad jest jednym z najpopularniejszych programów graficznych do tworzenia i modyfikowania grafiki, głównie projektów technicznych i przestrzennych. Autocad szkolenia Kraków uwzględnia niezbędne informacje i umiejętności, jakie powinien mieć każdy użytkownik. Przydatne, usystematyzowanie i dostosowane do danego poziomu zaawansowania, jak również potrzeb rynkowych Krakowa. Szkolenia Autocad powstały z myślą o wszystkich związanych z branżami technicznymi i pokrewnymi, gdzie wymagana jest umiejętność projektowania. Szkolimy każdego chętnego do nauki Autocad, z obszaru Krakowa i okolic. Szkolenia dopasowane są programem i trybem do lokalnych potrzeb rynkowych.

Szkolenie z Autocad prowadzimy z myślą o wymogach atrakcyjnego rynku pracy poza stolicą i potencjale pracowniczym Krakowa. Wiemy, że to wymagający rynek nastawiony na młodych i wykwalifikowanych pracowników. Dlatego chcemy Wam pomóc doskonalić swoje umiejętności, rozwijać się, zaskakiwać efektami (również siebie samych) i podnosić swoje kwalifikacje.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w profesjonalnych szkoleniach. Stawiamy na wiedzę i praktykę, aby każdy uczestnik kursu osiągnął zamierzone cele i cieszył się nabytymi umiejętnościami.

Autocad szkolenia KrakówOferta Autocad szkolenia Kraków

  • W ofercie znajdą Państwo Autocad szkolenia Kraków na różnych poziomach – dla osób chcących rozpocząć pracę z programem i przejść szkolenia Autocad od podstaw oraz dla wprawnych użytkowników, chcących rozwinąć umiejętności.
  • Oferujemy też możliwość szkolenia grafików w grupach firmowych oraz indywidualne dla osób prowadzących jednoosobową działalność, lub prywatnych chcących poznać tajniki programu.

Zajęcia dopasowywane do potrzeb kursanta dają najlepsze efekty.

Szkolenie na poziomie podstawowym obejmuje wprowadzenie do programu i obsługę jego elementarnych funkcji. Każdego możemy wprowadzić w środowisko Autocada, zapoznać z programem i pokazać podstawy pracy z grafiką. Ci którzy ukończą ten poziom szkolenia są gotowi na sprawne wykorzystanie podstawowych możliwości programu.

Szkolenia zaawansowane skierowane są do użytkowników, którzy dobrze opanowali podstawy. Ten poziom systematyzuje wiedzę, optymalizuje czas pracy, wprowadza poziom profesjonalisty, tak aby każdy kursant mógł w pełni sprawnie korzystać z programu Autocad, również przy współpracy z innymi programami.

Kursy z programu Autocad szkolenia Kraków prowadzimy w siedzibach klientów, lub w naszym Warszawskim biurze. W celu dostosowania programu szkolenia do indywidualnych umiejętności uczestników najpierw proponujemy rozmowę.


Zapraszamy na pozostałe kursy: Excel, Photoshop, Corel i Mac.

Kursy z AutocadaKONTAKT
Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-autocad.pl
www.kurs-autocad.pl