You are currently viewing AutoCAD podstawy rysowania

AutoCAD podstawy rysowania

Na naszych kursach z Autocad podstawy rysowania opanujesz sprawnie i w bezstresowej atmosferze. AutoCAD podstawy rysowania przeznaczone są zarówno dla użytkowników zupełnie początkujących, jak również dla tych, którzy mieli niewielką styczność z programem. Zapraszamy też wszystkich, którzy chcą przypomnieć sobie dawno nieodkurzaną wiedzę lub zaktualizować umiejętności, ucząc się najnowszych wersji programu od podstaw.

Kurs AutoCAD podstawy rysowania to szkolenie obejmujące:

Projektowanie instalacji, schematy, elementy blokowe, mapy, plany, instrukcje itp. Czym i jak je wykonać? AutoCAD! Najbardziej znany i efektywny program projektowy. Posiada wiele użytecznych narzędzi, które ułatwiły pracę w większości branż projektowych. Obsługa nie jest najprostsza na początku, dlatego zapraszamy na Kurs AutoCAD od podstaw. Jest dedykowany dla początkujących użytkowników, którzy nie znają programu lub posiadają niewielką wiedzę. SZKOLENIA Z AUTOCAD POZIOM PODSTAWOWY – obejmuje wprowadzenie, zapoznanie z menu i dostosowanie opcji. Podstawowe możliwości, tj. rysowanie i modyfikowanie obiektów, warstwy, bloki, zagadnienia dotyczące wymiarowania i druk. Również modelowania elementów bryłowych i płaskich oraz składania ich w zespoły i wykonania dokumentacji.

Kurs AutoCAD podstawy rysowania to wiele zalet AutoCAD podstawy rysowania

  • Szkoleniowcy z bogatym doświadczeniem prowadzą kursy w miłej atmosferze, przekazując użyteczną i usystematyzowaną wiedzę i utrwalając ją ćwiczeniami.
  • Szkolimy w największych miastach np.Warszawa, Łódź, Kraków, Radom.
  • Dopasujemy kurs podstawowy do indywidualnych potrzeb. Proponujemy rozmowę, na podstawie której dobieramy odpowiedni program zajęć, również z możliwością modyfikowania na bieżąco.
  • Jesteśmy elastyczni czasowo i terminowo. Szkolimy też popołudniami i weekendowo.
    Kursy prowadzimy w naszej Warszawskiej siedzibie, u klienta lub wcześniej uzgodnionej lokalizacji.
  • Przygotujemy kursanta do wykonywania elementarnych zadań, tworzenia prostych schematów i sprawnego poruszania się po programie. Przerabiając krok po kroku podstawowe funkcje wdrożymy w środowisko Autocad.
  • Pracujemy z indywidualnymi kursantami, małymi i średnimi grupami. Dla dużych grup proponujemy wykłady wprowadzające. Szkolimy też online, współdzieląc pulpit z kursantem, praktycznie w dowolnych warunkach.

Zaprezentujemy też dodatkowe rozwiązania, które usprawnią pracę Twoją i Twojej firmy.


Polecamy pozostałe kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.

Kursy z AutocadaKONTAKT
Grzegorz Sobótka 603377273

ZAPISY
biuro@kurs-autocad.pl