Autocad nauka

Specjalizujemy się w szkoleniach eksperckich wielu branż projektowych. Autocad nauka to cykl profesjonalnych szkoleń przygotowanych z myślą o wszystkich, którzy chcą prawidłowo, sprawnie i w pełni wykorzystywać w swojej pracy program Autocad.

Nasze szkolenia przygotowane są dla firm, osób prywatnych, studentów.

Uczestnicy naszych szkoleń zaopatrzeni są w autorskie materiały szkoleniowe, dostają bogatą bazę ćwiczeń praktycznych, a także objęci są poszkoleniową opieką i zawsze mogą liczyć na bezpłatne kosultacje.

Autocad nauka przygotowaliśmy w trzech stopniach zaawansowania:

  1. To szkolenie dla wszystkich nowych użytkowników Autocada, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z programem. Stopień ten skupia się wokół wprowadzenia do świata Autocada, zapoznaje z menu programu, omawiane są wszystkie elementarne funkcje i narzędzia. Uczestnik tworzy swój pierwszy projekt, opanowując wiedzę i umiejętności z zakresu tworzenia i modyfikacji obiektów, następnie przygotowuje swój projekt do druku i drukuje.
  2. Średnio-zaawansowany. Szkolenie dedykowane użytkownikom Autocada, którzy posiadają już pewne doświadczenia. Znają program i chcą poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności. Stopień ten skupia się wokół ugruntowania wiedzy, usystematyzowania i poszerzenia znanych i nowych umiejętności, automatyzacji pracy. Uczestnik gotowy jest na rozpoczęcie nauki na poziomie profesjonalnym.
  3. Adresowany do użytkowników, którzy sprawnie i biegle poruszają się po programie. Poziom ten skupia się wokół techniki trójwymiarowej. Uczestnicy tworzą i modyfikują projekty w przestrzeni trójwymiarowej. Osoby kończące ten poziom kursu są gotowe do profesjonalnej pracy z programem.

W celu weryfikacji poziomu zaawansowania uczestników kursu przed rozpoczęciem organizowane jest spotkanie na którym wspólnie pracujemy w Autocadzie, tak aby jak najlepiej dobrać materił szkoleniowy dla każdego uczestnika.

Autocad nauka organizujemy:

  • Jest to szkolenie dla jednej osoby
  • W małych grupach. Szkolenie kilku osób.
  • W dużych grupach. Dla kilkunastu osób.
  • W bardzo dużych grupach/forma wykładu. Dla kilkudziesięciu uczestników.
  • Szkolenie zdalne.

Szkolenia odbywają się w wybranym przez Państwa miejscu. Może to być Państwa biuro lub nasza firma.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-autocad.pl

www.kurs-autocad.pl