Autocad kurs Warszawa

Poszukiwania odpowiedniego kursu to nie lada zadanie. Trzeba przejrzeć naprawdę sporo ofert i poczytać torchę programów szkoleń. Przede wszystkim trzeba wiedzieć samemu, czego się chce. Przynajmniej w zarycie. A my dopracujemy resztę, ale punkt zaczepienia też musimy mieć. Autocad kurs Warszawa to oferta skierowana głónie do mieszkańców i osób pracujących w stolicy. Nawet jeśli nie uważacie się Państwo za uzdolnionych, nasz kurs umożliwi swobodne i samodzielne tworzenie szkiców i rzutów. Będą one prawidłowo wykonane technicznie, estetyczne i użyteczne. Poza omówieniem funkcji i narzędzi AutoCAD w zakresie wybranego poziomu kursu nasi instruktorzy -bonusowo- przedstawią Państwu techniki rysunku, przeszkolą z logotypów, ochrony projektów itp. Takie dodatki trudno znaleźć u innych firm szkoleniowych. A jeśli już takie występują, należy za nie słono dopłacić. U nas instruktorzy w miare czasu jakim dysponują porozmwaiają z kursantami w trakcie szkolenia,bez uszczerbku dla zaplanowanej wiedzy.

Co uzyskasz w ramach kursu AutoCAD?

Dla AutoCAD Warszawa obejmuje najpopularniejsze wersje czołowego programu dla projektantów z różnych branż. Szkolenie stworzyliśmy z myślą o tych, którzy chcą poprawić lub zbudować jakość swojej pracy nie tracąc przy tym zbędnie zasobów finansowych. Autocad kurs Warszawa prowadzimy już od dłuższego czasu. Wiemy jak ważny i jak wymagający jest rynek metropolii, a szczególnie gdy jest ona stolicą. Tutaj również mamy do czynienia z olbrzymią konkurencją. Dlatego staramy się dopasować plan szkolenia indywidualnie. Ale również obniżać cenę - a jest to jednym z pierwszych i decydujących argumentów za wyborem danej firmy szkoleniowej.

Autocad kurs Warszawa - zalety

 • Kompetentni i cierpliwi instruktorzy z bogatym doświadczeniem.
 • Różne wersje programu, nawet do kilku lat wstecz
 • Kursy jedno i kilkudniowe
 • Szkolenia w Warszawie i największych miastach Polski, np. Kraków, Radom, Łódź, Wrocław, Katowice.
 • Elastyczność terminowa – szkolimy również weekendowo, popołudniami i wieczorami.
 • Bezstresowa atmosfera
 • Przydatna i usystematyzowana wiedza, dodatkowo utrwalana praktycznymi ćwiczeniami
 • Szkolenia indywidualne i dla różnej wielkości grup. Również online
 • Czas trwania szkolenia dostosowany do Państwa możliwości
Autocad kurs Warszawa
 • Dodatkowo możemy pomóc w przygotowaniu profesjonalnego portfolio
 • rozwiązać problemy na warsztatach lub stworzyć ciekawe projekty do złożenia w dokumentach aplikacyjnych

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie,
u klienta lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo -  szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze pozostałe kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook

Najpopularniejsze narzędzie graficzne, które przyszło z pomocą w żmudnej pracy architektów i konstruktorów. Znacznie usprawniło pracę i skróciło jej czas. Jest to bardzo przydatny program dostępny z wieloma ciekawymi nakładkami, które dodatkowo ułatwiają pracę. Żeby  w pełni korzystać z Autocada potrzebna jest stosowna wiedza.
Nie musisz spędzać długich godzin na samodzielnych próbach nauki, często obarczonych powtarzanymi błędami. Możesz wybrać nasz program szkoleń „Autocad kurs Warszawa” i skorzystać z naszej wiedzy i bogatego doświadczenia.

Szkolenia prowadzimy w naszej siedzibie, u klientów, lub w dogodnych lokalizacjach. W celu dostosowania programu szkolenia do indywidualnych umiejętności uczestników przed rozpoczęciem proponujemy spotkanie, na którym możemy poznać Wasze wymagania i możliwości. Wiemy też jak wymagający i dynamiczny jest warszawski rynek pracy i branża handlowo usługowa. Dlatego właśnie stworzyliśmy profilowany program szkoleń.

Autocad kurs Warszawa – rodzaje kursów

Kursy indywidualne – idealne dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które chcą wprowadzić rozwiązania podnoszące efektywność. Taki typ szkolenia pozwala na sprawne przyswojenie wiedzy iAutocad kurs Warszawa koncentrację na potrzebach danej osoby szkolonej.
Szkolenie grupowe – dla małych grup, a także wykłady dla wielu osób. Ten system szkoleń polecamy firmom, które zatrudniają większą liczbę pracowników i chcą podnieść ich kwalifikacje, jednocześnie i skutecznie.
Kursy i porady online – dla małych grup i do szkoleń indywidualnych. Ta metoda daje możliwość nauki na wykonywanych konkretnych projektach, przy współdzieleniu monitora ze szkoleniowcem. Porady przy użyciu bezpośredniego połączenia z Twoim komputerem.

Oferowane przez nas kursy dostosowane są do indywidualnych potrzeb osób szkolonych. Inwestycje tego typu szybko przynoszą wymierne korzyści. Zespoły pracują efektywniej, gdy wszyscy znają oprogramowanie i posługują się nim sprawnie. Pojedyncze osoby na co dzień korzystające w swojej pracy z programu Autocad mają lepszą efektywność.

Polecamy pozostałe nasze  kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.

Kursy z AutocadaZapraszamy do kontaktu:
Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-autocad.pl
www.kurs-autocad.pl