You are currently viewing Autocad kurs Warszawa

Autocad kurs Warszawa

Najpopularniejsze narzędzie graficzne, które przyszło z pomocą w żmudnej pracy architektów i konstruktorów. Znacznie usprawniło pracę i skróciło jej czas. Jest to bardzo przydatny program dostępny z wieloma ciekawymi nakładkami, które dodatkowo ułatwiają pracę. Żeby  w pełni korzystać z Autocada potrzebna jest stosowna wiedza.
Nie musisz spędzać długich godzin na samodzielnych próbach nauki, często obarczonych powtarzanymi błędami. Możesz wybrać nasz program szkoleń „Autocad kurs Warszawa” i skorzystać z naszej wiedzy i bogatego doświadczenia.

Szkolenia prowadzimy w naszej siedzibie, u klientów, lub w dogodnych lokalizacjach. W celu dostosowania programu szkolenia do indywidualnych umiejętności uczestników przed rozpoczęciem proponujemy spotkanie, na którym możemy poznać Wasze wymagania i możliwości. Wiemy też jak wymagający i dynamiczny jest warszawski rynek pracy i branża handlowo usługowa. Dlatego właśnie stworzyliśmy profilowany program szkoleń.

Autocad kurs Warszawa – rodzaje kursów

Kursy indywidualne – idealne dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które chcą wprowadzić rozwiązania podnoszące efektywność. Taki typ szkolenia pozwala na sprawne przyswojenie wiedzy iAutocad kurs Warszawa koncentrację na potrzebach danej osoby szkolonej.
Szkolenie grupowe – dla małych grup, a także wykłady dla wielu osób. Ten system szkoleń polecamy firmom, które zatrudniają większą liczbę pracowników i chcą podnieść ich kwalifikacje, jednocześnie i skutecznie.
Kursy i porady online – dla małych grup i do szkoleń indywidualnych. Ta metoda daje możliwość nauki na wykonywanych konkretnych projektach, przy współdzieleniu monitora ze szkoleniowcem. Porady przy użyciu bezpośredniego połączenia z Twoim komputerem.

Oferowane przez nas kursy dostosowane są do indywidualnych potrzeb osób szkolonych. Inwestycje tego typu szybko przynoszą wymierne korzyści. Zespoły pracują efektywniej, gdy wszyscy znają oprogramowanie i posługują się nim sprawnie. Pojedyncze osoby na co dzień korzystające w swojej pracy z programu Autocad mają lepszą efektywność.

Polecamy pozostałe nasze  kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.

Kursy z AutocadaZapraszamy do kontaktu:
Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-autocad.pl
www.kurs-autocad.pl