You are currently viewing AutoCAD kurs Kraków

AutoCAD kurs Kraków

Rysowanie i modyfikowanie grafiki to podstawa w wielu zawodach. Inżyniera, architekta, czy projektanta wnętrz. To również dobra zabawa, kreatywne hobby i rozwijanie przestrzennego abstrakcyjnego myślenia. AutoCAD kurs Kraków uwzględnia informacje i umiejętności, jakie powinien posiadać każdy użytkownik na danym poziomie zaawansowania. Szkolenia Autocad powstały z myślą o branżach projektowych i pokrewnych.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w szkoleniach o różnej tematyce, między innymi AutoCAD. Kursy prowadzimy w największych miastach Polski, w tym w Krakowie. Postawiliśmy na wiedzę i praktykę, aby każdy uczestnik kursu już w trakcie zajęć cieszył się nabytymi umiejętnościami. Szkolenie z Autocad prowadzimy z myślą o wymogach rynku pracy w Grodzie Kraka i jego potencjale pracowniczym. Wiemy, że to wymagający rynek nastawiony na młodych i wykwalifikowanych. Dlatego chcemy Wam pomóc rozwijać się, zaskakiwać umiejętnościami i podnosić kwalifikacje.

AutoCAD kurs KrakówOferta AutoCAD kurs Kraków:

  • Oferujemy możliwość szkolenia w grupach, np. firmowych lub indywidualne.
  • Szkolenie na poziomie podstawowym obejmuje wprowadzenie do programu i obsługę jego elementarnych funkcji. Każdego możemy wprowadzić w środowisko Autocada, zapoznać z programem i pokazać podstawy pracy z grafiką. Ci którzy ukończą ten poziom szkolenia są gotowi na sprawne wykorzystanie podstawowych możliwości programu.
  • Szkolenia zaawansowane skierowane są do użytkowników, którzy opanowali podstawy na naszych kursach lub samodzielnie pracują z grafiką i znają podstawy. Ten poziom szkolenia przygotowuje na poziom profesjonalny w środowisku Autocad. Systematyzuje wiedzę, optymalizuje czas pracy, wprowadza poziom profesjonalisty, tak aby każdy kursant mógł w pełni sprawnie korzystać z programu Autocad, również przy współpracy z innymi programami.

Szkolenia prowadzimy w siedzibach klientów, naszym Warszawskim biurze lub innych dogodnych lokalizacjach. Przed rozpoczęciem AutoCAD kurs Kraków przeprowadzamy rozmowę i prosimy wypełnienie krótkiego kwestionariusza informacyjnego. Na tej podstawie określimy Państwa wymagania, możliwości i wiedzę, dobierzemy najbardziej właściwy program szkolenia, dopasowany indywidualnie, oraz wybierzemy najwłaściwszego instruktora.


Zapraszamy też na pozostałe kursy: ExcelPhotoshopCorel Mac.

Kursy z AutocadaGrzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-autocad.pl
www.kurs-autocad.pl