You are currently viewing AutoCAD 2015 modelowanie 3D

AutoCAD 2015 modelowanie 3D

AutoCAD 2015 modelowanie 3D przeznaczone są dla użytkowników na każdym poziomie zaawansowania. Ten popularny program projektowy pozwala modelować bryłowe elementy 3D i składać je w zespoły oraz wykonać techniczną dokumentację projektu. Mimo wprowadzenia na rynek nowszej wersji oprogramowania, aplikacja z 2015 roku cieszy się dużą popularnością i precyzją obsługi. Dlatego by nie zostawić jego użytkowników bez wsparcia oferujemy nasze kursy z wersji 2015.

Kurs AutoCAD 2015 modelowanie 3D to szkolenie przeznaczone dla wszystkich użytkowników Autocad, chcących zdobyć jak również rozszerzyć swoją wiedzę i umiejętności. Kurs w całości poświęcony jest projektowaniu trójwymiarowemu, które daje ogrom możliwości. Pozwala zobaczyć jak projekt będzie wyglądał w rzeczywistości. Kurs Autocad modelowanie 3D pozwala eksperymentować z parametrami i nanosić widzialne zmiany. Modelowanie i wizualizacja w Autocad 3D to główne założenie i cel. Stawiamy na ćwiczenia, dzięki czemu każdy uczestnik będzie mógł poznać zasady mechanizmów poruszania się w przestrzeni trójwymiarowej w projekcie.

Przygotowaliśmy AutoCAD 2015 modelowanie 3D w kilku formach:Kurs modelowania 3d AutoCAD

  1. Indywidualnie. Kurs przeznaczony dla jednej osoby. Jest to forma ciesząca się dużą popularnością i efektywnością.
  2. W małych grupach. Dla kilku osób, współpracowników bądź znajomych.
  3. W dużych grupach. Dedykowana grupom kilkunastoosobowym.
  4. W bardzo dużych grupach. Forma kursu realizowana w firmach i instytucjach, przewiduje kilkudziesięciu uczestników.
  5. Zdalna forma kursu, dzięki współdzieleniu pulpitu kursanta z osobą prowadzącą kurs niezwykle komfortowa i skuteczna forma nauki.

Kurs AutoCAD 2015 modelowanie 3D organizowany jest dla firm i osób prywatnych.

Miejsce kursu zależy od Państwa, mamy możliwości organizacji kursów w nazym w biurze, realizujemy je także w firmach, a również na wyjazdach.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów specjalistycznych. Wiemy, jak ważne są ćwiczenia i praca indywidualna każdego uczestnika, dlatego stawiamy na jakość i profesjonalizm. Nasze kursy odbywają się w przyjaznej atmosferze, dzięki czemu nauka staje się prawdziwą przyjemnością.


Pokażemy funkcje programu,
które będą przydatne w Twoim zawodzie.
Zaprezentujemy też dodatkowe rozwiązania,
które usprawnią pracę Twoją i Twojej firmy.


Polecamy pozostałe nasze  kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.

Kursy z AutocadaKONTAKT
Grzegorz Sobótka 603377273

ZAPISY
biuro@kurs-autocad.pl