Menu Zamknij
AutoCAD 2015 modelowanie 3D

AutoCAD 2015 modelowanie 3D przeznaczone są dla użytkowników na każdym poziomie zaawansowania. Ten popularny program projektowy pozwala modelować bryłowe elementy 3D i składać je w zespoły oraz wykonać techniczną dokumentację projektu. Mimo wprowadzenia na rynek nowszej wersji oprogramowania, aplikacja z 2015 roku cieszy się dużą popularnością i precyzją obsługi. Dlatego by nie zostawić jego użytkowników bez wsparcia oferujemy nasze kursy z wersji 2015.

Kurs AutoCAD 2015 modelowanie 3D to szkolenie przeznaczone dla wszystkich użytkowników Autocad, chcących zdobyć jak również rozszerzyć swoją wiedzę i umiejętności. Kurs w całości poświęcony jest projektowaniu trójwymiarowemu, które daje ogrom możliwości. Pozwala zobaczyć jak projekt będzie wyglądał w rzeczywistości. Kurs Autocad modelowanie 3D pozwala eksperymentować z parametrami i nanosić widzialne zmiany. Modelowanie i wizualizacja w Autocad 3D to główne założenie i cel. Stawiamy na ćwiczenia, dzięki czemu każdy uczestnik będzie mógł poznać zasady mechanizmów poruszania się w przestrzeni trójwymiarowej w projekcie.

Przygotowaliśmy AutoCAD 2015 modelowanie 3D w kilku formach:Kurs modelowania 3d AutoCAD

  1. Indywidualnie. Kurs przeznaczony dla jednej osoby. Jest to forma ciesząca się dużą popularnością i efektywnością.
  2. W małych grupach. Dla kilku osób, współpracowników bądź znajomych.
  3. W dużych grupach. Dedykowana grupom kilkunastoosobowym.
  4. W bardzo dużych grupach. Forma kursu realizowana w firmach i instytucjach, przewiduje kilkudziesięciu uczestników.
  5. Zdalna forma kursu, dzięki współdzieleniu pulpitu kursanta z osobą prowadzącą kurs niezwykle komfortowa i skuteczna forma nauki.

Kurs AutoCAD 2015 modelowanie 3D organizowany jest dla firm i osób prywatnych.

Miejsce kursu zależy od Państwa, mamy możliwości organizacji kursów w nazym w biurze, realizujemy je także w firmach, a również na wyjazdach.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów specjalistycznych. Wiemy, jak ważne są ćwiczenia i praca indywidualna każdego uczestnika, dlatego stawiamy na jakość i profesjonalizm. Nasze kursy odbywają się w przyjaznej atmosferze, dzięki czemu nauka staje się prawdziwą przyjemnością.


Pokażemy funkcje programu,
które będą przydatne w Twoim zawodzie.
Zaprezentujemy też dodatkowe rozwiązania,
które usprawnią pracę Twoją i Twojej firmy.


Polecamy pozostałe nasze  kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.

Kursy z AutocadaKONTAKT
Grzegorz Sobótka 603377273

ZAPISY
biuro@kurs-autocad.pl