Szkolenia Autodesk Inventor

Autocad przeznaczony jest do profesjonalnej pracy z grafiką projektową, do jej tworzenia i edycji, a także wydruku. Służy głównie w branży architektonicznej, ale również projektanckiej i graficznej. Szkolenie Autocad Radom powstało z myślą o wszystkich, którzy niezależnie od powodu potrzebują opanować korzystanie z Autocada. Z uwagi na rosnące potrzeby rynku pracy w Polsce postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę szkoleniową wprowadzając nową lokalizację. Nasza firma proponuje Państwu szkolenie Autocad Radom. Przeprowadzamy kursy dla nowych i dla doświadczonych użytkowników. Dostosowujemy treść szkolenia potrzeb rynkowych szczególnych dla Radomia i okolic, tak by osoby szkolone zostały jak najlepiej przygotowane do pracy na tym terenie i okolicach. Każde szkolenia zaczynamy od określenia potrzeb kursantów. Staramy się pracować na plikach graficznych podobnych lub takich na jakich osoba szkolona pracuje lub będzie pracować w przyszłości. Dzięki temu kursanci od razu mogą wykorzystać Autocada w swojej pracy.

Szkolenie Autocad Radom – poziomy zaawansowania:

podstawowy wprowadzenie do programu i obsługę jego elementarnych funkcji. Każdego możemy wprowadzić w środowisko Autocad, zapoznać z programem i pokazać podstawy pracy z grafiką projektową. Ci którzy ukończą ten poziom szkolenia są gotowi na sprawne wykorzystanie podstawowych możliwości programu.
– średnio-zaawansowany – dedykowany dla użytkowników Autocad, którzy znają już program. Dla takich, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę i umiejętności w kierunku profesjonalizmu.
zaawansowany – skierowane są do użytkowników Autocad, którzy opanowali podstawy na naszych kursach lub samodzielnie pracują z grafiką i znają podstawy. Ten poziom szkolenia przygotowuje na poziom profesjonalny w środowisku Autocad. Systematyzuje wiedzę, optymalizuje czas pracy, wprowadza poziom profesjonalisty, tak aby każdy kursant mógł w pełni sprawnie korzystać z programu Autocad, również przy współpracy z innymi programami.

 

Każdy poziom szkolenia może być realizowany w sposób dowolny z poniższych:

Szkolenie Autocad RadomINDYWIDUALNIE –  Zakładające naukę „uczeń – instruktor”.
MAŁE GDUPY – Dostosowane do potrzeb osób biorących udział w szkoleniu.
DUŻE GRUPY – Najczęściej przeprowadzane w firmach, ze szczególnym naciskiem na zakres materiału codziennej pracy.
BARDZO DUŻE GRUPY/WYKŁAD – Dla instytucji i dużych firm. Zgodnie z potrzebami grupy szkolonej.
ONLINE – Z wykorzystaniem nowych technologii. Praktyczne dzięki współdzieleniu pulpitu i analizę działań przez osobę szkolącą.

Pokażemy funkcje programu,
które będą przydatne w Twoim zawodzenie.
Zaprezentujemy też dodatkowe rozwiązania,
które usprawnią pracę Twoją i Twojej firmy.

         Nie musisz spędzać długich godzin na samodzielnych próbach nauki, często obarczonych powtarzanymi błędami. Możesz wybrać nasz Autocad kurs od podstaw skorzystać z naszej wiedzy i bogatego doświadczenia.


Polecamy pozostałe nasze  kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.

Kursy z AutocadaKontakt:
Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-autocad.pl
www.kurs-autocad.pl