Szkolenie Autocad Kraków

 

Autocad jest jednym z najpopularniejszych programów graficznych do rysowania i modyfikowania grafiki. Program szkolenie Autocad Kraków uwzględnia wszystkie niezbędne informacje i umiejętności, jakie powinien mieć każdy jego użytkownik na danym poziomie zaawansowania. Szkolenia Autocad powstały z myślą o wszystkich związanych z branżami projektowymi, budowlanymi i pokrewnymi niezależnie od rodzaju miejsca pracy. Powstały dla każdego, kto chce nauczyć się Autocada.Szkolenie Autocad Kraków

Szkolenie z Autocad prowadzimy z myślą o wymogach atrakcyjnego rynku pracy poza stolicą i potencjale pracowniczym Krakowa. Wiemy, że to wymagający rynek nastawiony na młodych i wykwalifikowanych pracowników. Dlatego chcemy Wam pomóc doskonalić swoje umiejętności, rozwijać się, zaskakiwać efektami (również siebie samych) i podnosić swoje kwalifikacje.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w profesjonalnych szkoleniach. Stawiamy na wiedzę i praktykę, aby każdy uczestnik kursu osiągnął zamierzone cele i cieszył się nabytymi umiejętnościami.

Oferta szkoleń

  • W ofercie znajdą Państwo kurs Autocad na różnych poziomach – dla osób chcących rozpocząć pracę z programem i przejść szkolenia Autocad od podstaw oraz dla wprawnych użytkowników, chcących rozwinąć umiejętności.
  • Oferujemy możliwość szkolenia grafików w grupach firmowych oraz indywidualne dla osób prowadzących jednoosobową działalność, lub prywatnych chcących poznać tajniki programu.

Zajęcia dopasowywane do potrzeb kursanta dają najlepsze efekty.

Szkolenie na poziomie podstawowym obejmuje wprowadzenie do programu i obsługę jego elementarnych funkcji. Każdego możemy wprowadzić w środowisko Autocada, zapoznać z programem i pokazać podstawy pracy z grafiką. Ci którzy ukończą ten poziom szkolenia są gotowi na sprawne wykorzystanie podstawowych możliwości programu.

Szkolenia zaawansowane skierowane są do użytkowników, którzy opanowali podstawy na naszych kursach lub samodzielnie pracują z grafiką i znają podstawy. Ten poziom szkolenia przygotowuje na poziom profesjonalny w środowisku Autocad. Systematyzuje wiedzę, optymalizuje czas pracy, wprowadza poziom profesjonalisty, tak aby każdy kursant mógł w pełni sprawnie korzystać z programu Autocad, również przy współpracy z innymi programami.

Szkolenia prowadzimy w siedzibach klientów, lub w uzgodnionych wcześniej salach konferencyjnych lub innych dogodnych lokalizacjach. W celu dostosowania programu szkolenia do indywidualnych umiejętności uczestników przed rozpoczęciem proponujemy spotkanie, na którym wspólną pracą w Autocad możemy się poznać. Zobaczymy na nich co już potraficie i poznamy wasze wymagania.

Zapraszamy na pozostałe kursy: Excel, Photoshop, Corel i Mac.

Zapraszamy do kontaktu:
Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-autocad.pl
www.kurs-autocad.pl
Kursy z Autocada