Menu Zamknij
Szkolenia z Autocad

Szkolenia z Autocad powstały w odpowiedzi na potrzeby wszystkich, chcących poznać tryb pracy w Autocad, poszerzyć wiedzę, usprawnić pracę i poznać trójwymiarową rzeczywistość do tworzenia projektów.

Jesteśmy profesjonalną firmą, z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu eksperckich szkoleń. Spotykamy się z różnymi branżami, szkolimy osoby na różnych stanowiskach pracy, a także osoby prywatne. Przede wszystkim stawiamy na praktykę, która łączy się z teorią w taki sposób, by zrozumieć świat Autocada. Chcemy, aby nasi kursanci byli pewni i spokojni w swojej pracy, aby wykorzystywali sprawnie wszystkie możliwości, jakie daje Autocad.

Szkolenie Autocad to szkolenie zawsze przygotowane dla konkretnego uczestnika. Aby jak najlepiej dobrać program najpierw weryfikujemy poziom zaawansowania uczestników. Potem proponujemy wspólną pracę bądź krótki formularz.

Szkolenie z Autocad – poziomy zaawansowania.

  1. PODSTAWOWY – uczestnicy poznają aplikację. Rozpoczynamy od wprowadzenia, zapoznajemy z menu i dostosowaniem opcji dla siebie. Pokazujemy podstawowe możliwości, tj. rysowanie i modyfikowanie obiektów, warstwy, bloki, zagadnienia dotyczące wymiarowania, przygotowanie do wydruku i sam wydruk.

Uczestnicy po tym kursie samodzielnie i sprawnie posługują się programem na poziomie podstawowym.

  1. Średnio-zaawansowany. Poziom dedykowany użytkownikom Autocada, którzy znają już program i jego podstawowe możliwości. Chcą poszerzyć i ugruntować wiedzę, nabrać pewności w działaniu, a także chcą poznać nowe możliwości.

Po tym poziomie uczestnicy są sprawnymi i pewnymi użytkownikami, są gotowi do wprowadzenia na poziom zaawansowany.

  1. Poziom zaawansowany. To poziom dla biegłych i sprawnych użytkowników Autocada. Poziom ten skupia się wokół możliwości jakie daję trójwymiarowa rzeczywistość do tworzenia projektów.

Po tym szkoleniu jesteście Państwo w pełni profesjonalnymi użytkownikami programu.Szkolenia z Autocad

Jeśli Państwa potrzeby są niestandardowe i na przykład chcielibyście Państwo zorganizować szkolenie z danej części Autocada, z wykorzystaniem przykładów z codziennej pracy uczestników – mamy już takie doświadczenia.

Szkolenia z Autocad organizujemy w formach:

  1. Indywidualnie
  2. Małych, średnich i dużych grup, oraz wykładów dla bardzo dużych grup
  3. Online.

 


Polecamy pozostałe nasze  kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.

Kursy z AutocadaZapraszamy do kontaktu:
Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-autocad.pl
www.kurs-autocad.pl