Menu Zamknij
Szkolenia Autocad Inventor

Chcecie poznać Autocad? Poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności? Usprawnić wykonywaną pracę i poznać trójwymiarową narzędzia tworzenia projektów w Autocadzie?

Zapraszamy na nasze kursy i warsztaty. Jesteśmy profesjonalną firmą, z wieloletnim doświadczeniem na rynku szkoleń. Obracamy się w środowisku różnych branż, szkolimy osoby na różnych stanowiskach, a także prywatnych użytkowników. Stawiamy na praktykę i przydatną wiedzę, aby zyskać profesjonalizm w pracy z Autocad. Po szkoleniach nasi kursanci są pewni i spokojni w wykonywaniu pracy, wykorzystują sprawnie możliwości Cada.

Szkolenia Cad – opcje kursów.

Aby jak najlepiej dobrać program przed rozpoczęciem szkolenia weryfikujemy poziom zaawansowania uczestników. Proponujemy wspólną pracę bądź krótki quiz.

Szkolenie Cad podzieliliśmy na trzy poziomy zaawansowania.Szkolenia Cad

  1. Podstawowy. Poziom, na którym uczestnicy poznają się z Autocadem. Rozpoczynamy od wprowadzenia, zapoznajemy z menu i dostosowaniem opcji dla siebie. Pokazujemy podstawowe możliwości, tj. rysowanie i modyfikowanie obiektów, warstwy, bloki, zagadnienia dotyczące wymiarowania, przygotowanie do wydruku i sam wydruk.

Uczestnicy po tym kursie samodzielnie posługują się programem.

  1. Średnio-zaawansowany. Poziom dedykowany użytkownikom Autocada, którzy znają już program i jego podstawowe możliwości. Chcą poszerzyć i ugruntować wiedzę, nabrać pewności w działaniu, a także chcą poznać nowe możliwości.

Uczestnicy są sprawnymi i pewnymi użytkownikami, są też gotowi do wprowadzenia na poziom zaawansowany.

  1. Poziom zaawansowany. To poziom dla biegłych i sprawnych użytkowników Autocada. Poziom ten skupia się wokół możliwości jakie daję trójwymiarowa rzeczywistość do tworzenia projektów.

Po tym szkoleniu jesteście Państwo w pełni profesjonalnymi użytkownikami programu.

Szkolenia Cad organizujemy w kilku formach:

  • Indywidualnie
  • Małych, średnich i dużych grup
  • Wykładów
  • Online

Jeśli Państwa potrzeby są niestandardowe i na przykład chcielibyście Państwo zorganizować szkolenie z danej części Autocada, z wykorzystaniem przykładów z codziennej pracy uczestników – mamy już takie doświadczenia. Szkolimy w dogodnych lokalizacjach i terminach, również w weekendy i popołudniami.


Polecamy też pozostałe nasze  kursy: ExcelPhotoshopCorel Mac.

Kursy z AutocadaZapraszamy do kontaktu:
Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-autocad.pl
www.kurs-autocad.pl