Menu Zamknij
Kurs Autocad

Najpopularniejsze narzędzie dla projektantów i architektów usprawniające i skracające pracę. Jest to bardzo przydatny program dostępny z wieloma ciekawymi nakładkami, które dodatkowo ułatwiają pracę. Żeby  w pełni korzystać z Autocada potrzebna jest stosowna wiedza.
Nie musisz spędzać długich godzin na samodzielnych próbach nauki, często obarczonych powtarzanymi błędami. Możesz wybrać nasz program na kurs Autocad, skorzystać z naszej wiedzy i bogatego doświadczenia. Kursy prowadzimy w miłej atmosferze i przystępnej formie, starając się znaleźć dostatek czasu dla każdego uczestnika kursów, aby odpowiedzieć na nurtujące go pytania.


Pokażemy Ci wszystkie funkcje programu,
które będą przydatne w Twoim zawodzenie.
Zaprezentujemy też dodatkowe rozwiązania,
które usprawnią pracę Twoją i Twojej firmy.


Kursy prowadzimy w naszej Warszawskiej siedzibie, u klientów, lub w dogodnych lokalizacjach, które wcześniej uzgadniamy z klientem. W celu dostosowania programu szkolenia do indywidualnych umiejętności uczestników przed rozpoczęciem proponujemy spotkanie, na którym możemy poznać Wasze wymagania i możliwości.

Kurs Autocad – FORMY

Przed rozpoczęciem kursu sugerujemy przeprowadzenie rozmowy. Dzięki temu możemy określić możliwości i potrzeby klientów. Na tej podstawie dobierzemy odpowiedni program kursu, który dodatkowo może być modyfikowany na bieżąco w trakcie zajęć, zależnie od chęci i postępów osób szkolonych.

Kursy indywidualne – idealne dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które chcą wprowadzić rozwiązania podnoszące efektywność. Taki typ szkolenia pozwala na sprawne przyswojenie wiedzy i koncentrację na potrzebach danej osoby szkolonej.
Szkolenie grupowe – dla małych grup, a także wykłady dla wielu osób. Ten system szkoleń polecamy firmom, które zatrudniają większą liczbę pracowników i chcą podnieść ich kwalifikacje, jednocześnie i skutecznie.
Online – dla małych grup i do kursów indywidualnych. Ta metoda daje możliwość nauki Kurs Autocadna wykonywanych konkretnych projektach, przy współdzieleniu monitora ze szkoleniowcem. Porady przy użyciu bezpośredniego połączenia z Twoim komputerem.

Oferowane przez nas kursy dostosowane są do indywidualnych potrzeb osób szkolonych. Inwestycje tego typu szybko przynoszą wymierne korzyści. Zespoły pracują efektywniej, gdy wszyscy znają oprogramowanie i posługują się nim sprawnie. Pojedyncze osoby na co dzień korzystające w swojej pracy z programu Autocad mają lepszą efektywność.

Polecamy pozostałe nasze  kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.

Kursy z AutocadaZapraszamy do kontaktu:
Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-autocad.pl
www.kurs-autocad.pl