Menu Zamknij
Autocad poziom podstawowy

Kurs Autocad Warszawa kierujemy do mieszkańców Stolicy i najbliższych okolic. Do osób pracujących, uczących się w Warszawie, w szczególności grafików, architektów, freelancerów i studentów kierunków studiów związanych z architekturą. Warszawa jest niezwykle wymagającym rykiem pracy, oferującym jednocześnie ogrom możliwości. Dlatego my proponujemy Wam okazję pełnego opanowania Autocad. Szkolenia obejmują funkcje aplikacji od instalacji do profesjonalnej tworzenia i edycji grafiki i projektów. Dysponujemy wieloletnim i bogatym doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń. Każdy z Was ma różne potrzeby, możliwości i stan wiedzy. Dlatego nasze szkolenia zaczynamy od rozmowy z Wami, by dopasować program kurs Autocad Warszawa. Kładziemy nacisk na profesjonalną pracę praktyczną z programem oraz przekazujemy użyteczną wiedzę, by móc omówić wszystko, co ważne i efektywnie ćwiczyć.

Kurs Autocad Warszawa – POZIOMY, FORMA, LOKALIZACJA I ZAKRES GODZINOWY.Autocad kurs Warszawa

Szkolenia obejmują następujące poziomy:
Podstawowy – obejmuje elementarne funkcje. Wprowadzenie i zapoznanie z aplikacją. Pokazanie efektów bardzo zaawansowanych, aby kursant miał wiedzę o pełni możliwości Autocada.
Średnio-zaawansowany – przeznaczony dla tych, którzy już znają Autocada w podstawach i chcą dowiedzieć się więcej, nauczyć się, a także rozwijać.
Zaawansowany – dla wszystkich, którzy swobodnie posługują się Autocadem i interesują się nowinkami i tajnikami, by ulepszyć swoje umiejętności i przyspieszyć pracę.

Proponujemy kursy w wymiarze 4 lub 8 godzin z przerwą, aby najefektywniej wykorzystać maksymalny poziom koncentracji. Szkolimy również weekendowo i popołudniami
Miejscem szkoleń jest nasza siedziba w Warszawie. Szkolimy również u klientów, lub w ustalonych wcześniej lokalizacjach, np. salach konferencyjnych,salach szkolnych.

Forma kursu

  • Indywidualna. Osobista praca kursanta z nauczycielem, często nad konkretnym projektem, który kursant ma do wykonania. Taka forma kursu jest możliwa również online.
  • W małych grupach. To grupa kilkuosobowa. Zarówno przyjaciół, jak i współpracowników. Szkoleniowiec może poświęcić więcej czasu i uwagi każdemu z kursantów.
  • W dużych grupach. Praca w firmie, często sprzyjająca integracji, by zobaczyć jak można skutecznie współpracować. Szczególnie efektywna dla zbiorowych szkoleń korporacyjnych lub szkolnych. W bardzo dużych grupach oferujemy wykłady.

Polecamy pozostałe nasze  kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.

Kursy z AutocadaKONTAKT
Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-autocad.pl
www.kurs-autocad.pl