Autocad podstawy

Autocad podstawy to profesjonalny cykl szkoleń dla nowych użytkowników programu, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę. Program szkolenia obejmuje wprowadzenie do programu, naukę skutecznego tworzenia rysunków i drukowanie projektów.

Autocad podstawy stworzyliśmy z myślą o wymagających rynkach wielu branż, ponieważ wiemy, że praktyki projektowe wymagają nowoczesnych rozwiązań od swoich pracowników, dlatego wierzymy, że znajomość Autocada ulepszy i ułatwi Państwa pracę, podniesie kwalifikacje zawodowe i pozwoli na więcej wyborów.

Plan szkolenia:

 1. Wstęp i zapoznanie
 2. Narzędzia pracy – podstawowy opis
 3. Techniki wprowadzania danych
 4. Podstawowe narzędzia do rysowania
 5. Modyfikacja obiektów – podstawowe narzędzia
 6. Warstwy
 7. Opisywanie rysunku
 8. Ułatwienia rysunkowe
 9. Bloki
 10. Wydruk
 11. Szablony

W powyższym planie zostały przedstawione główne zagadnienia, które są rozmaicie rozbudowane i ciekawie omawiane w swoich szczegółach.

Stawiamy na praktykę, dlatego każdy z uczestników kursu będzie widział swoją pracę w postaci samodzielnie tworzonego projektu.

Autocad postawy realizujemy w formach:

 • Szkolenie przeznaczone dla jednego uczestnika. Odbywa się w relacji „uczeń-nauczyciel” dzięki czemu cieszy się dużą skutecznością.
 • W małych grupach. Są to grupy kilku osobowe, dla współpracowników lub znajomych.
 • W dużych grupach. Szkolenia organizowane dla kilkunastu uczestników.
 • W bardzo dużych grupach/wykłady. Dedykowane dla dużych firm i instytucji dla kilkudziesięciu uczestników.
 • Zdalne szkolenie. Dzięki współdzieleniu ekranu kursanta z osobą prowadzącą kurs forma ciesząca się popularnością, dzięki komfortowi i dużej skuteczności.

Szkolenia są organizowane w naszym biurze, mogą być organizowane w Państwa firmie, istnieje także możliwość szkoleń wyjazdowych.

Uczestnicy kursu otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia Autocad podstawy.

Jesteśmy dynamiczną firmą, z dużym doświadczeniem w zakresie prowadzenia szkoleń eksperckich. Znamy rynki wielu branż, które szkoliliśmy i wiemy jak zadbać o rozwój, a także jak podnieść kompetencje naszych uczestników. Chcemy, aby każdy absolwent Autocad podstawy czuł satysfakcję i nowe możliwości, jakie dał mu kurs.

Jeśli macie Państwo pytania, pomysły lub chcecie w jakiś konkretny sposób zorganizować szkolenie

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-autocad.pl

www.kurs-autocad.pl