Autocad kurs podstawowy Warszawa

Autocad jest powszechnie używanym i efektywnym programem do projektowania grafiki. Zawiera wiele funkcji i możliwości  Sprawdza się w pracy konstruktorów i projektantów. Jednak obsługa nie jest najprostsza, zwłaszcza na początku. A znając realia rynków zawodowych w stolicy, oraz potrzeby i umiejętności osób pracujących i mieszkających w Warszawie stworzyliśmy cykl kursów „Autocad kurs podstawowy Warszawa”. Dedykowany dla początkujących użytkowników, którzy zaczynają naukę Autocad. Chętnie przyjmiemy na kursy użytkowników, którzy już nieco pojęli samodzielnie, ale dalsze kroki chcą poczynić pod opieką doświadczonego szkoleniowca.

Dlaczego nasz Autocad kurs podstawowy? Autocad kurs podstawowy

Dysponujemy szkoleniowcami z bogatym doświadczeniem w szkoleniu i w pracy z Autocad.
Szkolimy w największych miastach Polski: Warszawa, Łódź, Kraków, Radom i inne.
Dopasowujemy kursy do indywidualnych potrzeb osób szkolonych. Przez kursem przeprowadzamy rozmowę, na podstawie której dobieramy odpowiedni program zajęć, który może być modyfikowany na bieżąco.
Jestesmy elastyczni czasowo i terminowo. Szkolimy też popołudniami i w weekendy.
Kursy prowadzimy w naszej siedzibie na Ursynowie, lub u klienta. Istnieje możliwość prowadzenia szkoleń we wcześniej ustalonej innej lokalizacji.
Szkolimy w miłej atmosferze, omawiając i trenując krok po kroku podstawowe funkcje. Przygotujemy kursanta do wykonywania elementarnych zadań, tworzenia prostych schematów i sprawnego poruszania się po programie, wdrożymy w środowisko Autocada i współpracujących z nim programów. Przygotujemy kursanta do uczestnictwa w kursach na wyższych poziomach zaawansowania.
Przekazujemy przydatną i usystematyzowaną wiedzę, w przystępnej formie. Utrwalając ją ćwiczeniami.
Pracujemy z indywidualnymi kursantami, małymi i średnimi grupami. Dla dużych grup proponujemy wykłady. Szkolimy online, współdzieląc pulpit z kursantem, praktycznie w dowolnych warunkach.

Szkolimy również popołudniami i w weekendy.

Autocad kurs podstawowy Warszawa obejmuje:

  • Wykład wprowadzający
  • Wygląd główny Autocad
  • Dostosowanie do potrzeb użytkownika
  • Rysowanie i modyfikowanie obiektów
  • Warstwy
  • Bloki
  • Wymiarowanie
  • Przygotowywanie do druku
  • Wydruk

Zachęcamy do uczestnictwa w kursach na wyższych poziomach.

Pokażemy funkcje programu,
przydatne w Twoim zawodzenie.
Zaprezentujemy też dodatkowe rozwiązania,
które usprawnią pracę Twoją i Twojej firmy.

Nie musisz spędzać godzin na próbach nauki samodzielnie, często obarczonych powtarzanymi błędami. Możesz wybrać nasz Autocad kurs podstawowy skorzystać z naszej wiedzy i bogatego doświadczenia.


Polecamy pozostałe nasze  kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.

Kursy z AutocadaKontakt:
Grzegorz Sobótka 603377273
biuro@kurs-autocad.pl
www.kurs-autocad.pl