Menu Zamknij
AutoCAD Autodesk dla studentów

AutoCAD to program projektowy używany w większości branż architektonicznych, produkcyjnych, jak również we wzornictwie, czy planowaniu przestrzennym. Poza wdrożonymi już pracownikami firm, z popularnego CADa korzystają również studenci, przygotowując się do późniejszej pracy. Stąd nasz pomysł na szkolenia AutoCAD Autodesk dla studentów.

Kurs AutoCAD Autodesk dla studentów powstał z myślą o wszystkich, którzy chcą się rozwijać, a także o tych, którzy rozpoczynają przygodę z Autocadem. Kursy prowadzimy na kilku poziomach, w różnych trybach, grupach i lokalizacjach. Uczymy tak, żeby każdy mógł rozpocząć sprawnie pracę, ugruntować i poszerzyć umiejętności.

My nie zapomnieliśmy naszych studenckich czasów i wiemy jak to jest przy nauce. Dlatego zajęcia prowadzimy z humorem i w luźnej, ale kulturalnej i efektywnej atmosferze. Przede wszystkim bierzemy pod uwagę indywidualne wymagania, możliwości i potrzeby studenta. Jeśli jest chęć i możliwości, wtedy pracujemy na aktualnych projektach kursanta. Stawiamy na indywidualne podejście, bo każdy z Was jest dla nas ważny. Jesteście przyszłością kraju i świata. Naszą wizytówką!

Podstawowe informacje o kursie AutoCAD Autodesk dla studentów:AutoCAD Autodesk dla studentów

POZIOMY:

  1. Podstawowy – dla początkujących i tych, którzy coś słyszeli o AutoCAD. To głównie wprowadzenie, oswojenie z mechaniką programu i pokazanie najważniejszych funkcji. Tak aby każdy uczestnik mógł w pełni samodzielnie korzystać z Autocada w podstawowym zakresie.
  2. Średnio-zaawansowany – dedykowany użytkownikom, którzy posiadają już pewną wiedzę i umiejętności, ale chcą się rozwijać. Oferujemy naukę rozbudowanych znanych narzędzi, rozszerzenie podstawowych funkcji, jak również ugruntowywanie wiedzy.
  3. Zaawansowany – dla biegłych użytkowników Autocada, którzy chcą rozpocząć pracę z trójwymiarową rzeczywistością dla swoich projektów. A także chcą zautomatyzować swoją pracę i zminimalizować czas wykonywania projektów.

FORMY

  1. Indywidualne – dla jednego kursanta.
  2. Małe grupy – dla kilku osób jednocześnie
  3. Duże grupy – dla kilkunastu uczestników.
  4. Bardzo duże grupy – wykłady, dla kilkudziesięciu kursantów
  5. Kurs zdalny online.

Nasza firma od lat z powodzeniem prowadzi kursy komputerowe i specjalistyczne szkolenia. Zapraszamy szkoły, uczelnie, domy kultury, ośrodki kształcenia i osoby prywatne. Nauczymy Was profesjonalnie i skutecznie.


Polecamy pozostałe nasze kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.

Kursy z AutocadaKONTAKT
Grzegorz Sobótka 603377273

ZAPISY
biuro@kurs-autocad.pl
www.kurs-autocad.pl