Menu Zamknij
Autocad 3d kurs

Autocad 3d kurs

Autocad 3d kurs przeznaczony jest dla użytkowników Autocada, którzy sprawnie i pewnie poruszają się w środowisku Autocad i chcą pogłębić swoją wiedzę i rozszerzyć umiejętności tworzenia rysunków przestrzennych. Autocad 3d kurs w całości poświęcony jest projektowaniu w trzecim wymiarze.

Tworzenie w 3d daje ogrom możliwości projektantowi. Przede wszystkim możemy zobaczyć swój obiekt, dokładnie jak będzie wyglądał po realnym stworzeniu, a także dzięki Autocad 3d kurs możemy eksperymentować z parametrami i nanosić dowolną ilość widzianych zmian.

Modelowanie i wizualizacja na Autocad 3d kurs to główne założenie i cel. Stawiamy na praktyczne ćwiczenia, dzięki czemu każdy uczestnik będzie mógł poznać zasady mechanizmów poruszania się w przestrzeni.

Autocad 3d kurs wprowadza użytkownika w pełni zaawansowane możliwości Autocada.

Ze względu na różne potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy kilka form kursu:

  1. Kurs przeznaczony dla jednej osoby. Jest to forma ciesząca się dużą popularnością i efektywnością.
  2. W małych grupach. Dla kilku osób, współpracowników bądź znajomych.
  3. W dużych grupach. Dedykowana grupom kilkunastoosobowym.
  4. W bardzo dużych grupach. Forma kursu realizowana w firmach i instytucjach, przeiwduje kilkudziesięciu uczestników.
  5. Zdalna forma kursu, dzięki współdzieleniu pulpitu kursanta z osobą prowadzącą kurs niezwykle komfortowa i skuteczna forma nauki.

Nasze kursy organizowane są dla firm i osób prywatnych.

Miejsce kursu zależy wyłącznie od Państwa, mamy możliwości organizacji kursów u siebie w biurze, realizujemy je także w formach, a również na wyjazdach.

Jesteśmy firmom z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów specjalistycznych. Wiemy, jak ważne są ćwiczenia praktyczne i praca indywidualna każdego uczestnika, stawiamy na jakość i profesjonalizm. Nasze kursy odbywają się w przyjaznej atmosferze, dzięki czemu nauka staje się prawdziwą przyjemnością.

Wiemy, że macie Państwo różne pomysły i możliwości, dlatego jesteśmy elastyczni. Istnieje możliwość kursów z danego obszaru, tak by wykorzystywać podczas kursu ćwiczenia z codziennej pracy kursantów. Dostosowujemy odpowiednio materiał szkoleniowy.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Sobótka 603377273

biuro@kurs-autocad.pl

www.kurs-autocad.pl